Sold out!
, ,

Lapustila Mighty Mega

OOLY
Availability:

S’ka stok


  • Teknika: Lapustila me ngjyra
  • E veçanta: 1. Lapustila të trashë e me majë shumë të trashe, dizenjuar për të shoqëruar fëmijë të vegjël në eksperiencat e para me bojrat. 2. Superwashable – lahen e pastrohen menjëherë nga çdo sipërfaqe
  • Seti përmban: 8 me ngjyra të ndryshme

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

1,680L

Sold out!

Compare
3,780L for 2 item(s)
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustila Mighty Mega”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…