Letër Muri – Dino

Availability:

2 stok


Letër murale me dizajnin origjinal nga ekipi i Konges Sløjd me dinosaur.

Ngjyrat e përdorura dhe shtresa mbrojtëse e letrës janë me bazë ujë dhe asnjë element toksik apo i dëmshëm nuk përhapet në dhomën e fëmijëve.

Një rul është 69 cm x 10 m

13,500L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 10 × 0.69 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Letër Muri – Dino”

There are no reviews yet.