, , , ,

Lodër me muzikë për krevat – Olga’s Journey

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Krahë krevati druri dhe lodër stimiluese, për të shoqëruar bebushin kur shtrihet të flejë. Lodrat varen e rrotullohen butësisht me anën e kutisë së vogël me kurdisje. Kutia e muzikës është e veshur me një copë, për të zbutur edhe më shumë tingujt.

Struktura e drurit është në ngjyrën e saj natyrale, lodrat në ngjyra të bukura e tërheqëse për syrin kurioz të foshnjeve!

Vjen në një kuti të bukur dhuratë.

13,200L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lodër me muzikë për krevat – Olga’s Journey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…