,

Loto Memo – Shopping

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Për të gjetur 4 artikujt në listën e pazarit, duhet të vizitoni dyqanet e ndryshme dhe të ushtroni pak memorien!

Një lojë e thjeshtë, e cila ju prezanton me lojrat e memories.

  • Nga 2-4 lojtarë
  • Kutia përmban: 4 karta “dyqanesh” të ndryshme, 4 lista pazari, 16 karta të vogla rrethore me dy anë: njëra anë tregon artikullin, tjetra dyqanin.

1,800L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 21 × 5 × 21 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Loto Memo – Shopping”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…