, ,

Numëratori dhe figura – Perlix

Djeco

Mosha: + 4 vjeç

Një lojë e thjeshtë dhe e bukur mbi numrat dhe sasitë. Numëroni sendet që tregohen në figurë dhe tregoni sasinë në numërator. Për të kontrolluar nëse keni dhënë përgjigjen e saktë, ktheni dhe shikoni zgjidhjen mbrapa kartës.

Kutia përmban: 30 karta me ilustrime, një numërator

***

Të gjithë setet Eduludo të Djeco-s janë shumë edukativ dhe i korrespondojnë një procesi specifik mësimi. 

 

 

2,800L

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Numëratori dhe figura – Perlix”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…