, ,

Dy lugët e para në kuti – Gri/Pink

Beaba
Availability:

2 stok


Mosha: 4m

Luga e parë, për tranzicionin tek ushqimet e forta.

Maja e lugës është prej silikoni, ultra e butë, miqësore me mishrat delikat të dhëmbëve të foshnjeve.

Bishti i lugës është i gjatë dhe formë ergonomike, përshtatur të rriturve.

Seti përmban: 2 lugë, një rozë & një gri në një kuti praktike, e cila mund të përdoret edhe për të mbajtur lugët me vete gjatë shëtitjeve apo në udhëtime.

1,800L

2 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Qelq, Silikon

Mirmbajtja

E sigurt në lavastovlije

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dy lugët e para në kuti – Gri/Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…