, , ,

Magic Coloring – 2

Djeco

Mosha: 18 muaj

Fëmijët e vegjël ngjyrosin mbi figurat e mëdha me lapsi e trashë, por vetem një pjesë e caktuar e figurës do të marrë ngjyrë. Vija e harqe do të marrin ngjyrë kur kalon lapsi sipër, për një efekt surprisë dhe sitl të pastër ngjyrosje.

***

Prindër, shikoni për shenjën Super Washable në produktet Djeco! Do të thotë se këto ngjyra janë lehtësisht të pastrueshme me një copë të lagur pa lënë asnjë njollë në rroba, mobilie dhe kudo tjetër! 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

1,400L

Loading...
Compare
Përmasa 14 × 1 × 13 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Magic Coloring – 2”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…