Sold out!
, ,

Maternity Pillow Luna

Nobodinoz
Availability:

S’ka stok


Jastëku i madh Maternity me pambuk organik Luna kombinon stilin dhe prakticitetin.

Para lindjes: Mbushja e tij e butë dhe e qetë siguron rehati optimale për një gjumë të rehatshëm për gratë në pritje. Jastëku Luna përshtatet me çdo formë trupi, për t’ju dhënë një ndjenjë ideale mirëqenieje.

Pas lindjes: Ka dy lidhëse dhe me to mbërthyer mund të shndërrohet në një jastëk të rehatshëm prej pambuku organik ose në një fole mbrojtëse për fëmijën tuaj.

Përmasa: 170 x 38 x 25 cm 

10,500L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Maternity Pillow Luna”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…