, , ,

Mbajtës Qumështit Formulë ECO – Në racione, Sage Green

Beaba
Availability:

3 stok


Mbajtësi i qumështit formulë kudo me vete, me 4 ndarje të mbyllura hermetikisht, me kapacitet të madh deri në 11 doza formulë, të përgatitura paraprakisht për ditën.  

Kur të mos jepni më qumshtin formulë, kontenitorët mund të bëhen kuti për snacks.  

Modelet e reja janë dizenjuar me material të riciklueshëm -20% plastik.

  • Dizenjuar dhe prodhuar në Francë

1,500L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Plastik ECO Design -20% plastic, pa BPA, pa Phthalates

Kapaciteti

4 ndarje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbajtës Qumështit Formulë ECO – Në racione, Sage Green”

There are no reviews yet.