, ,

Mbajtëse letrash – Pom Pom Pink

Availability:

6 stok


Mbajtëse letrash shumë simpatike, me një pom pom në krye. Pjesa metalike është e plotë dhe në ngjyrë të lehtë gold.

  • Seti përmban 5 copë.

720L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbajtëse letrash – Pom Pom Pink”

There are no reviews yet.