,

Mbrojtëse krevati – Cherry

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Mbrojtëse krevati elegante, me qershitë e vogla të Konges Sløjd. Mund ta kombinoni edhe me setin e çarçafëve Cherry.

  • Përmasa: 320 cm (mbulon plotësisht krevatin 60x120cm dhe pjesërisht krevatet më të mëdha)
  • Mbushja (trashësi) 2 cm
  • Lahet në lavatriçe me 30 gradë
  • Lidhet pas krevatit me shiritë të bukur e fjongo dekorative

11,000L

1 stok

Loading...
Compare
20,000L for 2 item(s)
Përmasa 360 × 2 × 30 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik, mbushja polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbrojtëse krevati – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…