,

Mixer Statik Artisan – Cast Iron Black, Kitchen Aid

Kitchen Aid

A detailed gold badge with the words saying No. 1 inside. #1 MIXER BRAND IN THE WORLD*

*Burimi: Euromonitor International Ltd. for retail sales revenue, USD, all retail channels. 

Performanca e sotme e Mikserit Statik Artisan, ikonë e KitchenAid, vjen nga një proces i vazhdueshëm përsosjeje dhe inovacioni prej 90 vitesh. Dizajni i tij unik profesional ju përgjigjet imagjinatës dhe aftësive tuaja.

Lumturoni veten dhe familjen përmes gatimeve të shtëpisë. Një gamë e gjerë aksesorësh të përfshirë dhe opsionalë e kthejnë Mikserin Statik Artisan në një ndihmës kuzhine ndër vite.

Prodhuar me materiale të forta, inoks dhe me teknologjinë moderne për të modernizuar eksperiencën në kuzhinë, për të punuar shpejt e me performancë shumë të lartë, me qëllim për t’ju përgjigjur nevojave të familjeve të reja.

Thjesht montoni aksesorin në njësinë unike të kokave të mikserit dhe jeni gati.

Vijnë së bashku me Mikserin Statik: 

  1. 4.8L Tas Inoksi
  2. 3.0L Tas Inoksi
  3. Teli Rrahës
  4. Mikser brumi
  5. Rrahës i sheshtë për të njëtrajtësuar masa si pure
  6. Mixeri Flex Edge për të miksuar më imët dhe më shpejtë pa përdorur spatuala e pa ndaluar
  7. Hinkë për të shtuar ingredientë teksa miksoni

Mund të shtoni një gamë të gjerë aksesorësh extra:

SHTRYDHESE SLOW JUICER
PRERESE MAKARONASH
GRIRESE METALIKE MISHI
TAS PER AKULLORE
GRIRESE & PRERESE PERIMESH etj.

Garancia: 5 vjet 

85,700L

Loading...
Compare
Përmasa 28 × 33 × 16 cm
Marka

Ngjyra Artisan

Cast Iron Black, Empire Red, Matt Black, Medalion Silver

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mixer Statik Artisan – Cast Iron Black, Kitchen Aid”

There are no reviews yet.

Web Exclusive