, ,

Multiporcion Silikoni – Gri, 6x90ml/150ml

Beaba
Availability:

5 stok


Multiporcionet shumëpërdorimëshe të Beabës janë një aksesor ndihmës në kuzhinë!

Lini fantazinë e lirë: përdoreni në frigorifer (ngrirje ose jo) për të ruajtur ushqimin e lënë përgjysmë, lëngun e mishit, për të përgatitur paraprakisht vaktet e bebit. Por mos harroni ta përdorni edhe për cupcakes, popsicles ose për snacks argëtues për të gjithë familjen dhe miqtë!

  • Ruan ushqimin në ngrirje ose frigoriher deri në 6 racione në ndarje 90ml ose 150ml.
  • Por çdo recetë është e mundur sepse përdoret edhe në furrë & mikrovalë! Resitente në temperatura ekstreme: 55°C / -67°C to 210°C / 410°C (në mikrovalë ose furrë pa kapak)
  • Silikon i cilësisë së parë: për konsum intensiv dhe afatgjatë, si dhe rezistent ndaj gërvishtjeve
  • Mund të shkrini vetëm racionet që dëshironi, me një të shtyrë të lehtë nga poshtë ndarjes
  • Kapaku është izolues, ruan aromat dhe shijen
  • Dizajn praktik dhe funksional

2,800L3,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

Plastik

Mirëmbajtja

Rekomandohet të lahet me dorë Jo në lavastovilje; Jo në mikrovalë; Jo në ngrirje.

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Multiporcion Silikoni – Gri, 6x90ml/150ml”

There are no reviews yet.