-32%
, , ,

Napa 2x, 65×65, Monsters

Liewood
Availability:

1 stok


Napat ultra të buta dhe organike nga Konges Sløjd nga koleksioni me dinosaur i Konges Sløjd.

  • Përmasa 65x65cm secila
  • Mund të lahen me 40gradë në lavatriçe me cikël të butë
  • 100% pambuk organik

1,700L 2,500L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 65 × 65 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Napa 2x, 65×65, Monsters”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…