, ,

Footmuff Liewood, Orion, Oat

Liewood
Availability:

2 stok


Xhupi i karrocës Orion nga Liewood është shoku juaj më i mirë në ditët e ftohta dhe me erë, teksa shëtisni bebushin tuaj. Materialet e ricikluara dhe organike sigurojnë temperaturë optimale brenda, njëkohësisht bebi qëndron pastër dhe sigurt.

  • Mbulesa e jashtme dhe mbushja e brendshme: 100% polyester e ricikluar
  • Veshja e brendshme: 100% pambuk organik i ricikluar
  • Mbyllja horizontale anësore
  • Vendoset lehtësisht në çdo karrocë
  • Me vrima për të kaluar rripat e sigurimit të karrocave
  • Lahet në lavatriçe

13,800L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 90 × 45 cm
Marka

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me cikël të ftohtë, pa zbardhues, mos e lini në ujë, pa centrifugë të fortë, jo hekurosje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Footmuff Liewood, Orion, Oat”

There are no reviews yet.