, ,

Liewood – Cupholder Universal, Sea Blue

Liewood
Availability:

2 stok


Mbajtës gote për të gjithë llojet e karrocave apo biçikletave sipas stilit unik të Liewood.

  • Vendoset lehtësisht.
  • Dizajni minimalist dhe elegant, bërë prej silikoni dhe plastik ABS e ricikluar.

 

2,900L

2 stok

Loading...
Compare

 

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Liewood – Cupholder Universal, Sea Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…