-20%
, , ,

Këmishë me vija Liewood – Classic navy / Creme de la creme

Liewood

Këmishë me vija navy, klasike dhe pa jakë nga Liewood.

  • 100% pambuk organik
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

4,640L 5,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Këmishë me vija Liewood – Classic navy / Creme de la creme”

There are no reviews yet.