Sold out!
,

Ndriçues Kërpudhë – Mesatare – Vintage Pink

Egmont Toys
Availability:

S’ka stok


Me dritën e natës të Heico Lamps nga Egmont Toys ndizet një botë e tërë ëndrrash! Drita e natës jep një dritë shumë të butë dhe do t’i ndihmojë të vegjëlit të flenë gjumë të sigurt. E ndezur ose jo, kërpudha është gjithmonë një objekt i bukur dekorativ për të mëdhenj e të vegjël.

  • Ø26 x 20cm
  • Sistem LED 1.5W për sigurinë e fëmijëve
  • Përfshihet transformatori LED
  • Materiali PVC

 

9,800L

Sold out!

Compare

Kompania e prodhimit të ndriçuesëve Heico Germany ishte i njohur për llambat e tij karakteristike me forma kërpudhash, kafshë, karaktere Disney, etj. Gjithmonë me cilësi të mirë dhe të bërë në Gjermani. Në vitin 2016, Egmont Toys bleu kompaninë dhe vijojnë të ruajnë të njejtat karakteristika. Ndriçuesit e natës së Heico punohen me dorë në fabrikën e tyre historike në Gjermani. Sistemi LED shumë ekonomik krijon një atmosferë të butë dhe të ngrohtë. Plastika e përdorur është e riciklueshme.

 

Përmasa 26 × 20 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

PVC

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues Kërpudhë – Mesatare – Vintage Pink”

There are no reviews yet.