Sold out!
, , ,

Lapustilat e Parë

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj

Lapustila me bazë ujë, me ngjyra të ndezura dhe me një cilësi: lahen e pastrohen si me magji nga çdo cep i shtëpisë, ku fëmija vizaton “aksidentalisht”!

***

Prindër, shikoni për shenjën Super Washable në produktet Djeco! Do të thotë se këto ngjyra janë lehtësisht të pastrueshme me një copë të lagur pa lënë asnjë njollë në rroba, mobilie dhe kudo tjetër! 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

850L

Sold out!

Compare
Përmasa 14 × 1 × 13 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Lapustilat e Parë”

There are no reviews yet.