, ,

Ngjyrat – Përparëse Pune

Djeco

Mosha: 3-6 vjeç

Mbroni veshjet e fëmijëve tuaj gjatë procesit artistik!

Një përparëse e adhurueshme me mëngë të gjata, elegante! E përkryer për fëmijët e gjatë nga 90 – 115cm.

(Shumica e ngjyrave Djeco janë lehtësisht të pastrueshme. Produktet ku shihni mbi ambalazh shenjën Super Washable do të thotë se janë lehtësisht të pastrueshme me një copë të lagur pa lënë asnjë njollë në rroba, mobilie dhe kudo tjetër! )

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

2,000L

Loading...
Compare
Mosha

,

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrat – Përparëse Pune”

There are no reviews yet.