Sold out!
, ,

Ngjyros me ujë – Animalo Len

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj 

Zbuloni çfarë është fshehur pas figurave! Niseni ngjyrosjen tek fëmijët e vegjël në një mënyrë të sigurt, pa rrëmujë dhe të lehtë. Mbushni lapsin me ujë, pastaj filloni të ngjyrosni për të zbuluar ngjyrat surprizë.

  • Pasi të jetë tharë figura, fëmijët mund të rinisin ngjyrosjen përsëri, pafundësisht!
  • Perfekte për udhëtime, ngrënie në restorant dhe në lëvizje.
  • Përmban 4 fletë për t’u ngjyrosur dhe 1 stilolaps I cili mbushet me uje.

Design nga Vincent Mathy

1,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 31 × 22 cm
Mosha

Marka

Materiali

Mix

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM të Bashkimit Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyros me ujë – Animalo Len”

There are no reviews yet.