Ngjyros me ujë – Fshehur në udhëtim


Mosha: 18 muaj 

Zbuloni çfarë është fshehur në natyrë! Niseni ngjyrosjen tek fëmijët e vegjël në një mënyrë të sigurt, pa rrëmujë dhe të lehtë. Mbushni lapsin me ujë, pastaj filloni të ngjyrosni për të zbuluar surprizat.

  • Pasi të jetë tharë figura, fëmijët mund të rinisin ngjyrosjen përsëri, pafundësisht!
  • Perfekte për udhëtime, ngrënie në restorant dhe në lëvizje.
  • Përmban 4 fletë për t’u ngjyrosur dhe 1 stilolaps I cili mbushet me uje.

Design nga Vincent Mathy

1,800L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyros me ujë – Fshehur në udhëtim”

There are no reviews yet.