, , , , ,

Organizues Tavoline Pune – Liewood, Oat, e madhe

Liewood
Availability:

8 stok


Organizuese tavoline e madhe me disa ndarje, të ngushta dhe të gjera për shumë përdorime.

Ideale për në tavolinën e punës, për lapsa dhe ngjyra, por shumë e përshtatshme edhe në kuzhinë apo në dhomën e bebit.

4,500L

8 stok

Loading...
Compare
Përmasa 17 × 33 × 14.5 cm
Marka

Materiali

60% plastikë e ricikluar, 40% ABS e pastër

Siguria

Pa toksina, pa BPA, pa Phthalates

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Organizues Tavoline Pune – Liewood, Oat, e madhe”

There are no reviews yet.