, , ,

Peisazhi Prehistorik AR dhe Dinosaurët

Collecta

Collecta ndërthur lojën reale me atë virtuale! Krijoni skenarin para-historik me elementët e valixhes: toka, vullkani, fierët dhe pemët antike. Shtoni 12 dinosaurët, emëruar secili më vete. Skanoni letrat në application Collecta dhe falë teknologjisë AR, shihni dinosaurët të vijnë në jetë në smartphone apo ipadin tuaj.

Një eksperiencë e mrekullueshme loje, edukative, argëtuese dhe nxit kuriozitetin për kërkime të tjera mbi historinë e Tokës përpara shfaqjes së gjitarëve!

***

Collecta është një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të replicave të kafshëve. Replicat janë të cilësisë më të lartë, si në skulpturë ashtu edhe në dizajnin e detajuar. Përdoren për të luajtur, për qëllime edukative, ndërgjegjësimin për speciet në rrezik zhdukje dhe ndërgjegjësimin për mbrojtjen e mjedisit.

Me ndihmën e një paleoimazhisti në UK, Collecta ka ndërtuar linjën më të madhe të dinosaurëve në botë.

7,800L

Loading...
Compare
10,200L for 2 item(s)
Përmasa 37 × 29 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peisazhi Prehistorik AR dhe Dinosaurët”

There are no reviews yet.