Peshqirë plazhi, Checkboard, me veshje

Availability:

4 stok


Vishni peshqirin me të butë pas daljes nga plazhi Sunnylife Kids Australia!

  • Për prindër të sigurt, peshqiri me veshje dhe kapuç bën që fëmijët të mos e heqin peshqirin derisa të thahen mirë nga ujë!
  • 100% pambuk;
  • Përmasa 62×62;
  •  extra i butë dhe i madh për moshën afërsisht 2 – 6/7 vjeç.

5,600L

4 stok

Loading...
Compare
Peshë 0.2 g/kg
Përmasa 62 × 62 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë plazhi, Checkboard, me veshje”

There are no reviews yet.