Peshqirë plazhi, Unicorn – me veshje

Availability:

6 stok


Vishni peshqirin me të butë pas daljes nga plazhi nga Sunnylife Kids Australia!

  • Për prindër të sigurt, peshqiri me veshje dhe kapuç bën që fëmijët të mos e heqin peshqirin derisa të thahen mirë nga ujë!
  • 100% pambuk;
  • Përmasa 120x60cm;
  •  extra i butë dhe i madh, i përshatshëm nga mosha afërsisht 2 – 6/7 vjeç.

5,600L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 120 × 60 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë plazhi, Unicorn – me veshje”

There are no reviews yet.