, , , ,

Peshqirë baby – Cherry

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Peshqirë për bebe me kapuç.

Ka një butësi luksoze falë pambukut organik të Konges Sløjd dhe i fal lëkurës së fëmijës butësi dhe ngrohtësi pas dushit.

Masa ideal për foshnje deri 12 muaj: 70 x 70 cm

5,300L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 70 × 70 cm
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë baby – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…