, , ,

Peshqirë Poncho – Cherry

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Peshqirë tip poncho, me veshje nga koka, me butona anash dhe kapuç.

Ka një butësi luksoze falë pambukut organik të Konges Sløjd dhe i fal lëkurës së fëmijës butësi dhe ngrohtësi pas dushit & plazhit/pishinës!

Dy masa: Toddler – deri afërsisht 4/5vjeç; Junior – plus 5 vjeç

8,500L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Peshqirë Poncho – Cherry”

There are no reviews yet.