, ,

Piano Elektrike – 18 nota

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Piano e vërtet! Me 18 nota dhe me një libërth të vogël, pentagrami për fëmijë! Mund të nisim simfoninë e parë…

Punon me 4 bateri LR6 (jo të përfshira)

Designi: Magali Attiogbé

 

 

 

11,600L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 33 × 24 × 28 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM, për sigurinë e lojrave për fëmijë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Piano Elektrike – 18 nota”

There are no reviews yet.