, ,

Pishina Transparente – Zemra Cream

Konges Slojd

Pishina transparente në formë zemra do të argëtojë të gjithë familjen! Dizajni i ri, mbushur me confetti, pjesë e koleksionit luksoz të aksesorëve për plazh nga Konges Slojd!

*Nuk përmbajnë toksina, BPA apo Phthalate. Janë të sigurta për përdorim nga fëmijët e vegjël dhe për të gjithë familjen, nën diellin e nxehtë të verës.  

Freskohuni dhe dhurojini verën më fantastike fëmijëve!

  • Përmasa: Baza 108 x 121 cm x Lartësia 26cm
  • PVC e fortë dhe rezistente ndër vite dhe më kryesorja janë të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1

11,800L

Loading...
Compare
Përmasa 108 × 121 × 26 cm
Marka

Materiali

PVC, 0 toksina, 0 Phthalates, 0 BPA

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishina Transparente – Zemra Cream”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…