,

Pishinë – Ombre

SunnyLife
Availability:

6 stok


Vera në oborrin tuaj! Është koha për t’u hedhur në një pishinë me ujë të freskët dhe…me shumë stil nga Sunnykids!

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Komardaret tashmë mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë fëmijët më trazovaç!

  • Përmasa e fryrë: 150 x 140 x 125 cm
  • Kapaciteti Max. i ujit: 270 litra/ 70GAL
  • Përfshinë pullë për riparim në rast shpimi.
  • Dysheme e trashë që fryhet bashkë me pishinën, për butësi dhe rehati shtesë.
  • Hiqni tapën për zbrazjen e lehtë të ujit.
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

7,200L

6 stok

Loading...
Compare
Peshë 2.9 g/kg
Mosha

Marka

Materiali

PVC pa Phthalate / Jo-toksik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë – Ombre”

There are no reviews yet.