,

Pishinë & Sprinkler – Cherry

Availability:

9 stok


*Linja e pishinave luksoze nga Konges Slojd! Me design të freskët, elegant dhe të forta!

Pishina më argëtuese e verës është ajo me sprinkler!

Pasi ta lidhni pishinën me një burim ujë, nga sprinkleri, ujë do të spërkatet në pika të vogla dhe këtu nis argëtimi i vërtet dhe gëzimi më i madh i fëmijëve.

Freskohuni dhe dhurojini verën më fantastike!

  • Përmasa: ø 93 x L 16.5 cm
  • Mbushet me ujë dhe përshtatet me çdo zorrë standarde.
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

6,600L

9 stok

Loading...
Compare
Përmasa 93 × 16.5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pishinë & Sprinkler – Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…