, , , , ,

Plastelinë Pop! – Gjithçka për t’ia nisur!

Djeco

Mosha: 18 muaj 

Seti 21 pjesë – përmban gjithçka që ju nevojitet për të filluar modelimin me plastelinë!

Përfshin: 4 vasketa plastelinë, shkop, presues, petëzues, dymbëdhjetë prerëse me forma, formësues të tjerë, etj etj.

Një aktivitet i shkëlqyer për zhvillimin e aftësive motorike, lojën sociale, lojën e hapur dhe krijimtarinë.

 

E veçanta e plastelinës së Djeco-s? Ultra e butë dhe nuk lë njollë, përbërje jo toksike.

 

3,500L

Loading...
Compare
Përmasa 27 × 7 × 20 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Plastelinë Pop! – Gjithçka për t’ia nisur!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…