,

Puzzle 3 Nivele – Cabanimo

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 2 vjeç

Gjeni ku jeton secila kafshë me ndihmën e të dhënave neë figurë. Ky puzzle argëtues prej druri nxit memorien dhe vëmendjen e fëmijëve, duke u argeëtuar!

Përmasa: 25 x 25 x 1cm

Dizenjuar nga Georgette

2,200L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 3 Nivele – Cabanimo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…