,

Puzzle 200cp – Djeco, Liberty

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 6 vjeç

Nga linja e mrekullueshme e Puzzle Gallery nga Djeco!

Formoni këtë vepër arti pjesë pas pjese vetëm apo me ndihmën e familjes! Ngjyrat dhe cilësia janë të shkëlqyera për t’u vendosur më pas në mur si poster.

Jigsaw puzzle dhe poster: 97 x 33cm
Ilustrimet nga Fanny Ducassé

1,800L

6 stok

Loading...
Compare

dyqan per femije

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 200cp – Djeco, Liberty”

There are no reviews yet.