Rreth – Dreamer

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Rrethi i hollë, zbukuruar me një varg yjesh e ylberësh në nuanca të lehta pastel.

  • Rrethi  është delikat dhe i përsosur për çdo rast të veçantë apo thjesht një shëtitje me stil!
  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

1,600L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

80% hekur, 20% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth – Dreamer”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…