, ,

Rrobabanjo Bikini – MOMMY, Blueberry

Konges Slojd

Konges Slojd ka menduar edhe për të rriturit në plazh, të cilët kërkojnë gjithashtu veshje me materiale të shkëlqyera dhe prerje gjithmonë elegante.

  • OEKO-TEX® STANDARD 100, class 1 certifikuar nga DTI Tekstil, DTI 2276-361
  • Materiale luksoze kundra irritimeve apo parehative të ndryshme që mund të shkaktojnë temperaturat e larta ose ambientet e përbashkëta
  • Për mbrojtjen nga dielli me faktorin më të lartë: SPANDEX UPV 50+
  • Thahen menjëherë

11,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

80% polyester e ricikluar and 20% elastane

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrobabanjo Bikini – MOMMY, Blueberry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…