, ,

Sandale Lëkure Cherry Nuage

Konges Slojd

Sandale verore, me shollë komode e të trashë sfungjeri, poshtë sholla është prej gome termoplastike, e cila i jep më shumë stabilitet dhe rezistencë termike.

  • Mbrapa vjen me shresë të gjatë e me sfungjer të shtuar brenda për të mos i vrarë këmbët nga rripat.
  • Janë kundra rrëshkitjes
  • Kombinohet me çdo veshje verore, dhe në veçanti me koleksionin Cherry të Konges Sløjd.

 

11,300L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

SKU: N/A Kategori: , ,
Marka

Numri

, , , , , , , , ,

Materiali

LEATHER SANDALS
Cilësia:
Sipër: 100% SUEDE SOLE: Sholla: 100% THERMOPLASTIC RUBBER

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sandale Lëkure Cherry Nuage”

There are no reviews yet.