-43%
, , , ,

Sensory Puzzle – In the Jungle

Moulin Roty

Plotësoni puzzle-in duke vendosur kafshët e ilustruara prej druri në vendin e tyre! Hiqni e luani me to më vete! Tabela e drurit ka edhe me 6 hapësira me tekstura të ndryshme, për të nxitur prekjen dhe ndjesi të reja tek fëmijët e vegjël.

Përmasat: 26 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

1,990L 3,500L

Loading...
Compare
Përmasa 26 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Sensory Puzzle – In the Jungle”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…