,

Set 2x, sapolindur – Peonia Rose Frill

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Një set me 2 pjesë: body tuta me mengë të gjata për të sapolindur, shumë i butë, nga Konges Sløjd. Zbukuruar me pala të vogla dhe me material të thurur. 

  • 100% pambuk organik, shumë e butë.
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për muajt e parë.

 

7,300L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x, sapolindur – Peonia Rose Frill”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…