, ,

Krevat Portativ & Kosh 3 në 1, Beaba

Beaba
Availability:

2 stok


Pushime, udhëtime dhe fundjava nomadësh me fëmijë të vogël bëhen ultra të lehta dhe kështu, të mundura!

Merreni krevatin me vete kudo që nga lindja deri sa të rritet, fëmija mësohet që në fillim me të dhe e ka të lehtë e të njohur të fle më pas kudo! Shmangni kështu edhe ndonjë problem të vogël përshtatje gjatë udhëtimeve me ambientet e reja.

Djep/Niveli Newborn: Shtoni dyshekun për të sapolindurit deri 6muak/9kg në nivelin e sipërm të koshit për gjumin e të saplindurve

Kosh/Krevat: Pas 6muaj, kthehet në krevat me dyshekun e tij ose kosh për të luajtur me lojrat e tij/saj

  • Vjen me një çantë të madhe ku paloset i gjithë koshi. Çanta mban edhe shumë aksesorë të tjerë shoqërues: thes gjumi, dritë nate e ndërresa. Mund të mbahet në shpinë.
  • Paloset shpejt dhe montohet menjëherë, pasi të arrini në destinacionin tuaj
  • Përmasat i mbyllur: 62 x 54 x 22
  • Përmasat e jashtme/bazamenti: 105 x 70 x 73 
  • Përmasat e dyshekut djep: 86.5 x 46 cm
  • Përmasat e dyshekut të poshtëm mbi bazament: 100 x 63 x 3 cm (për çarçaf standard 60x120cm)
  • Pesha e të gjithë njësisë me djep: 6.8 kg
  • Pesha e të gjithë njësisë pa djep (+6M): 5.5 kg
  • Materialet: Polyester

25,800L

2 stok

Loading...
Compare
115,600L for 3 item(s)
Përmasa 105 × 70 × 73 cm
Marka

Ngjyra

Materiali

Polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat Portativ & Kosh 3 në 1, Beaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…