, ,

Krevat House Bed Natural

Childhome
Availability:

2 stok


Krevat druri në formë shtëpie nga Childhome i cilësisë së lartë vjen i kompletuar me kornizën e krevatit dhe bazën e dyshekut. Krevati qëndron në tokë dhe lejon fëmijët të aksesojnë vendin e tyre të gjumit lehtësisht, duke i dhënë një ndjenjë pavarësie e vendimarrje. Gjithashtu, krevatët në tokë janë të sigurt gjatë natës, sepse shmangin rrotullimin dhe rënien e fëmijëve nga krevatët e lartë tradicional. 

Druri është natyral, ah dhe nuk është trajtuar.

Krevati në formë shtëpie mund të arredohet dhe kompletohet me shumë elementë dekori si flamuj dekorativë, varg dritash, tenda etj.

Vjen së bashku me krevatin: baza e dyshkut, i të njëjtit material dru.

36,000L46,800L

Prioriteti:

Compare
51,800L for 2 item(s)
Marka

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Krevat House Bed Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…