, ,

Set, 42 karta kalendarike – Konges Sløjd

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Një set fantastik dhe design origjinal nga Konges Sløjd, për të regjistruar hapat dhe arritjet e bebit në 42 momente të ndryshme të jetës gjatë viteve të para! 

Kartat kanë edhe surpriza ndërvepruese, ndër të tjera, xhep të vogël për të ruajtur flokët e parë!

Cilësia e lartë e kartave prej FSC dhe plastifikimit, siguron ruajten e shënimeve dhe objekteve të ndryshme ngjitur tek to, për të gjithë jetën si kujtim i veçantë nga fëmijëria!

  • 42 karta
  • 100% FSC certified paper

4,300L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% FSC

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set, 42 karta kalendarike – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…