,

Patrues hundësh manual – Minidoo, Beaba

Beaba
Availability:

21 stok


Pastrues hundësh për bebe nga Beaba. Thithja manuale.

  • Ka një filtër pastrimi për të mos kontaminuar hundët
  • Kokat mund t’i ndërrohen sipas moshës dhe rritjes së bebit: koka e vogël përdoret 0-3 muaj dhe më e madhe +3muaj.
  • Mund të sterilizohet

1,800L

21 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Patrues hundësh manual – Minidoo, Beaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…