,

Elektrik / Pastrues hundësh Nomade Aspidoo – Beaba

Beaba
Availability:

19 stok


Varianti i ri i perfeksionuar Beaba Nomade Aspidoo liron hundët brenda pak sekondave!

Pastruesi i Hundëve Elektrik lehtëson procesin e pastrimit manual, të vështirë dhe plot të qara, veçanërisht tek foshnjet.

  • Thithje eficiente dhe maksimale deri 70KPA: siguron pastrim total të sekrecioneve nga hunda
  • Zhurma minimale, e reduktuar nga varianti i mëparshëm, vetë 50dB: një eksperiencë më e qetë me dhe për fëmijët
  • E përshtatshme për foshnjet e sapolindura me kokën e vogël prej silikoni, dizenjuar posaçërisht për vrimat e hundës së tyre.
  • Mbahet në dorë shumë lehtë
  • Aksesorët: xhep i vogël ruajtës, 3 bateri, 2 koka
  • Mirëmbajtja: sterilizoni kokat pas çdo përdorimi
  • Pastrimi i hundëve rekomandohet për të shmangur komplikime në rrugët e frymëmarrjes tek fëmijët (edhe të rriturit);
  • Për një pastrim optimal, gjatë procesit provoni të mbyllni vrimën tjetër të hundës me dorë!
  • Nëse ju humbasin, kokat mund të porositen më vete

 

7,500L

19 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Elektrik / Pastrues hundësh Nomade Aspidoo – Beaba”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…