Beaba Sterilizues – Ultra Fast Grey

Beaba
Availability:

3 stok


Sterilizues me avull nga BÉABA, ultra i shpejtë dhe me dy ndarje, që mund të funksionojnë dhe me vete. 

  • Sterilizimi zgjat vetëm 6 minuta!
  • Efektive: eleminon 99.9% të baktereve (salmonelë, enterobaktere, listeria)
  • 2 hapësira të ndara: Në varësi të kapacitetit të nevojshëm, mund të zgjidhni Metoda Maxi: deri në 9 shishe të vogla dhe 6 shishe të mëdha – Metoda Mini: për aksesorë të vegjël (p.sh çuçot)
  • Fiket automatikisht në fund të ciklit: funksionon në mënyrë autonome
  • Vijnë së bashku me pajisjen: kontenitor me ndarje vëllimi dhe furçe për larjen e shisheve

Mirëmbajtja: Pastroni pajisjen me një leckë të butë të lagur. Asnjëherë mos e zhytni në ujë. Rrjeta mbajtëse e shisheve hiqet dhe lahet me ujë të ngrohtë me sapun. Pastrojeni rezervuarin e ujit periodikisht nga përmbajtjet klorike të ujit me solucion me uthull. 

9,300L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Beaba Sterilizues – Ultra Fast Grey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…