, , ,

Set Çarçafësh Baby/Toddler – Multihearts

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Butësi luksoze për gjumin më të ëmbël, me setin e mrekullueshëm të çarçafit Multihearts – plot me zemra të vogla shumëngjyrëshe nga Konges Sløjd!

Seti i çarçafit përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.

  • Përmasa e zarfit 100cm x 140cm 
  • Përmasa e këllëfit: 40x45cm

Përmasa e përshtatshme për krevat Baby apo Toddler 60x120cm deri 70x140cm

  • Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Prodhuar me 100% pambuk organik
  • Ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

9,000L

2 stok

Loading...
Compare
Përmasa 100 × 140 cm
Marka

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Çarçafësh Baby/Toddler – Multihearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…