, ,

Evolux Bedside & Djep – White

Childhome
Availability:

3 stok


Mosha: Nga lindja deri në 9kg

Djep 2 në 1, mund të përdoret ngjitur me krevatin e prindërve pa anësore ose si një djep i plotë. I përgjigjet me eficiencë nevojave të bebit dhe të prindërve gjatë muajve të parë të jetës për gjumë të asistuar dhe ushqyerje. 

  • Materiali rrethues i djepit 3D Mash – për ajrim perfekt të djepit, sidomos në ditët më të ngrohta dhe siguon vizibilitet më të lartë
  • Dysheku montohet në 7 lartësi të ndryshme, për tju përshtatur çdo krevati
  • Ka një sistem të integruar për të ngritur bazën e dyshekut tek pjesa e kokës, për rastet e fëmijëve me reflux.
  • Për bebe deri në 9 kg (afërsisht 6-7muaj).

Përfshihen: Djepi dhe dysheku

28,500L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 97 × 64 × 85 cm
Marka

Materiali

Mbulesa:100% Polyester
Këmbët: Ah, i llakuar
Korniza: Çelik i lyer
Dysheku: 100% Polypropylene foam (PP)

Mirëmbajtja

Mbulesa hiqet e gjitha dhe mund të lahet e gjitha në lavatriçe me 40 gradë

Siguria

EN 1130, EN 71-3, EN 71-2

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Evolux Bedside & Djep – White”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…