,

Set Crocodile – Bluza & Tuta

Konges Slojd

Set me krokodilët simpatik për një veshje të kompletuar e shumë aventureske.

  • Seti përmban 2 pjesë: bluzën dhe tutat.
  • 100% pambuk organik
  • Rekomandim mbi përzgjedhjen e masave: sipas moshës aktuale të fëmijës

 

 

9,400L

Prioriteti:

Compare
17,200L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

100% pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Crocodile – Bluza & Tuta”

There are no reviews yet.