,

Set Furçash – School & Hobby

Availability:

6 stok


Furça shumë të mira për bojra që miksohen me ujë dhe teknika të tjera të ngjashme.

  • Seti përmban 4 furça të madhësive dhe modele të ndryshme (6, 8, 10, 12).

 

1,600L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Furçash – School & Hobby”

There are no reviews yet.